duyurular

Nero ürünleri kalite ve baskı sayısı açısından Çin malı muadil tonerler ile hiçbir şekilde kıyaslanamaz

%60 varan oranlarda tasarruf edin

%60 varan oranlarda tasarruf edin 26 Mart 2012

Nero Print  hizmetlerinden faydalanarak, işletmenizin sarf malzemeleri ihtiyaçlarını kaliteden taviz vermeden uygun fiyatlarla karşılayın. %60 varan oranlarda tasarruf edin.

Şişlide toner dolumu

şişli toner dolum

şişli kartuş dolum

şişli kartuş

şişli yazıcı

şişli fotokopi

osmanbey toner dolum

osmanbey toner dolum,

osmanbey kartuş dolum,

nişantaşı toner dolum

nişantaşı toner kartuş

nişantaşı toner

harbiye toner dolumu

harbiyede toner

 

Dünyanın en hızlı masaüstü renkli yazıcısı stoklarımızda

Dünyanın en hızlı masaüstü renkli yazıcısı stoklarımızda 26 Mart 2012

Dünyanın en hızlı masaüstü A4 renkli yazıcısı! Sayfa doluluk oranı ne olursa olsun, dakikada 60 sayfa renkli (A4) baskı hızı ! Devrim yaratan Memjet baskı teknolojisi, gelişmiş yazılımı ile sayfa genişliğindeki sabit baskı kafası üzerindeki 70,400 gözeneği kontrol eder ve saniyede 774 milyon damlacık püskürterek şimdiye kadar ofisinizdeki hiçbir yazıcıdan almadığınız kadar hızlı çıktılar almanızı sağlar.

Dünyada ulaşılabilmiş olan en küçük 1 pikolitre damlacık boyutu ile ultra hassas damlacık yerleşimi ve 1600×1600 dpi yüksek çözünürlük özellikleri ile Lomond Evojet Office gözünüzün algılayabileceği en mükemmel çıktıların alınabilmesini sağlar. Tüm baskı süreci resim ve metin çıktıları için ayrı ayrı optimize edilerek iş grafiklerinizde hassas detay üretimi ve metinlerde yüksek kontrast ve keskinlik sağlanır. Lomond Evojet Office; Ev, Ofis ve Ticari doküman basımı olmak üzere baskı ihtiyaçlarını geniş bir yelpazede karşılar. Düz kağıt, parlak ve mat inkjet kağıtlar ile mükemmel uyumluluk gösterir.

Lomond Evojet Office, tipik bir Renkli lazer yazıcının yarı maliyetine baskı almanızı sağlar. Yüksek kapasiteli Evojet mürekkep tankları Yetkili Dolum merkezlerinde özel memjet mürekkepleri kullanılarak yeniden doldurulabilir. Dünyanın ilk üretici garantili kartuş dolum programı “Evojet CartRegen®” ile ekstra %40’a varan maliyet tasarrufu elde edilebilir. Lomond’un CartRegen® programı ile kartuşları orijinal garantisi altında yeniden doldurup kullanma imkanı. Düşük güç tüketimi, baskı anında sadece 32,4 watt, beklemede ise 5.3 watt, lazer yazıcıların çok altında!

Sayfa genişliğinde sabit baskı kafası yazdırma esnasında hareket etmez. Tek hareket eden kağıdın kendisidir. Daha az hareket eden parça ile yıpranma belirgin şekilde düşer ve yazıcıyı çok daha dayanıklı ve güvenilir hale getirir.

Pahalı Lexmark tonerlere son

Pahalı Lexmark tonerlere son 22 Kasım 2013

%100 Yenilenmiş LEXMARK T650 Toner Dolumu 150,00 TL + KDV Lexmark T650 Toner, T652, T654, T656 Toner, T650H11E TONER