hakkımızda

Nero Print sadece ürün kalitesiyle değil, işletmenize sunduğu kurumsal hizmet kalitesiyle de üst seviyededir.

2000 yılından bu yana baskı sarf malzemeleri alanında faaliyet gösteren Nero Print, toner ve kartuş satışı, dolum hizmetleri, yazıcı tamir bakım alanlarında hizmet vermektedir.

Büyük ölçekli kurumsal firmalardan  kamu dairelerine, küçük ve orta ölçekli  kobilerden hizmet sektöründeki birçok firmaya kadar geniş yelpazede müşteri portföyü bulunan Nero Print, ürün satışı, dolum ve yenilemede tercih edilen tedarikçilerin başında gelmektedir. Nero Print, toner dolum tesisini 10 yılda laboratuar ortamına getirerek müşterilerine en kaliteli toner kartuş dolum hizmetlerini sunmaktadır. Yazıcılar, matris yazıcılar, renkli yazıcılar, mürekkepli yazıcılar, siyah beyaz laser yazıcılar  ve tarayıcıların da satışını gerçekleştirmekte ayrıca müşterilerine doğru yazıcıyı satın almaları konusunda danışmanlık yapmaktadır.

Nero Print aynı zamanda HP BUSINESS Partneridir ve Hp, Xerox, Canon, Brother, Samsung, Kyocera, Epson, Lexmark gibi markaların yazıcı sarf malzemelerinin satış, tedarik, dolum ve bakım hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

Sarf malzemeleri sektöründeki benzersiz deneyimi, teknolojik altyapısı ve profesyonel kadrosuyla her zaman en iyiyi sunma çabasında olan ve müşteri memnuniyetini daima ilk koşul kabul eden firmamız, yenilikçi kimliğiyle sektöre öncü olan uygulamalarına devam etmektedir.

NERO PRİNT TONERLER

Sektörünün yenilikçi kuruluşu olan firmamız 2014 yılında yeni kartuş ve toner grubu  ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

ISO 9001, ISO 14001, ROSH ve CE kalite sertifikalarına sahip Nero Print  tonerler, kalite ve uygun fiyat ilkesiyle Avrupa’da üretilmektedir. Sarf malzeme maliyetlerini  %70’ e kadar düşüren Nero Print tonerler kullanıldığı cihaza asla zarar vermeden %100 müşteri memnuniyeti sağlarken aynı zamanda kaliteyi ve ekonomik fiyatlarla da tüketiciye sunmaktadır.

Nero Print toner ve kartuşları doğa dostu olarak üretilmekte olup, hiçbir kanserojen madde içermemekte, %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmekte ve tekrar doldurularak kullanılabilmektedir.

Toner dolumu şişli,toner dolumu osmanbey,toner dolum şişli,şişli toner firması,şişlide tonerci,şişli kartuş,şişli,fotokopi kiralama,osmanbey toner dolum,osmanbey toner,nişantaşı toner dolum,nişantaşı toner dolumu,şişli yazıcı tamiri,osmaney kartuş dolumu,nişantaşı kartuş dolumu,