kurumsal teklif formu için tıklayınız

kurumsal teklif formu

Nero Print, ürün ve hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini en üst saviyede tutmaktadır.

Baskı sarf malzemelerinizde kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak ve teklif almak için 212 240 15 15 nolu telefondan yada kurumsal talep formundan bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede temsilcilerimiz size dönüş yapacaktır.

kurumsal çözümler

%70 DAHA AZ SARF MALZEME MALİYETİ ,%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ…

Profesyonel Dolum Hizmeti

Lazer tonerler, Mürekkep Kartuşları ve Fotokopi Tonerleri için her zaman garantili dolum hizmeti veren Nero Print, baskı maliyetlerinizi düşürürken kaliteden ödün vermez.

Uzman ekibimiz kendi tesislerimizde üretim yapmakta ve dolum yaptığımız tonerleri gerekirse ithal parçalar kullanarak ilk günkü haline getirmektedir. Üstelik uzun vadede çıkabilecek her tür sorunu en başından kontrol altına alarak garanti teminatı sunmaktayız.

Dolumu yapılan tonerler, orijinalde olduğu gibi sıfır drum ve seal denilen emniyet bandı takılarak özel vakumlu ambalajında son kullanıcıya ulaştırılır.

Yazıcı ve Fotokopi Kiralama Hizmeti

Makine satınalma, amortisman, toner, servis gibi maliyetleri karşılamadan kullandığı kadar ödemek isteyen müşterilerimiz için ihtiyaca uygun modellerde yazıcı ve fotokopi kiralama hizmeti sunmaktayız.

Yazıcı ve fotokopi makinelerinin kurulumu tarafımızca yapılmasının ardından toner, yedek parça, bakım ihtiyaçları düzenli olarak yapılan kontrollerle sağlanarak kullanımınıza sunulacaktır.

Satınalma seçeneğine göre çok büyük oranda maliyet avantajları sunduğumuz kiralama hizmetimiz için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

Yazıcı Tamir Bakım Hizmeti

Nero Print olarak, marka bağımsız tüm yazıcıların garantili tamir bakım hizmetini gerçekleştirmekte ve yazıcılarınızın aylık-yıllık periyodik bakımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca tamire ya da bakıma alınan yazıcı ya da yazıcıların yerine, tamir süresince müşterilerimiz için yazıcı tedarik ederek işlerinin kesintisiz devam etmesini sağlamaktayız.

Kartuş ve Toner Satışı

Bayi ve müşterilerine daima garantili ürün ve hizmet sunan firmamız, Nero Print Toner ve kartuşlarının yanı sıra Hp, Xerox, Canon, Brother, Kyocera, Epson, Lexmark, Dell, Panasonic, OKI, Samsung gibi markalarının orijinal ürünlerinin ekonomik fiyatlara satışını gerçekleştirmektedir.

ISO 9001 , ISO 14001, ROSh ve CE kalite belgelerine sahip Nero Print toner markası ile garantili çözüm sunarken, baskı maliyetlerini büyük oranlarda düşürmekteyiz. Deneme kullanımı için pilot numune tedarik edilmekte ve yeterli ölçülerde stok bulundurulmaktadır. Toner kartuşların yanı sıra, yazıcı şeritleri, cd, kağıt ürünleri vb. ürün satışları da gerçekleştirmekteyiz.